Sound

Sound’N’Grace to chór stworzony z wspaniale śpiewających ludzi. Ich piosenki dotarły na listy przebojów. Dziś mamy dla was recenzję Reedycji ich płyty „ATOM” 

Sound’N’Grace to chór, który dobrze dał się poznać udziałem w jednym z Talent-show. Ich kariera po programie jednak nabrała tempa. Połączyli oni swoje siły z TABB i dzięki temu powstały piosenki jak : „Dach” czy „Możesz Wszystko”.

Sound3.jpg

Na płycie ATOM – Reedycja znajdziemy 2 krążki. Na pierwszym znajdziemy 13 utworów. Wśród nich dobrze już znane piosenki jak: „Dach”, „Możesz Wszystko”, „Nadzieja” i „Na pewno”. Ta ostatnia na płycie widnieje w dwóch wersjach polskiej i angielskiej („Someone”), która została nagrana na potrzeby filmu „Listy do M.2”. Na drugim krążku znajdziemy piosenki świąteczne. Dobrze znane już słuchaczom „Święta będą przez cały rok”, ale także kolędy takie jak : „Mędrcy Świata”, „Anioł Pasterzom Mówił”.

Cały album jest rajem dla ucha. Świetne głosy, muzyka. To wielkie atuty płyty. Piosenki znajdujące się na krążku mają też bardzo dobrą warstwę tekstową. Swoimi utworami Sound N Grace mogą motywować ludzi do działania jak „Możesz Wszystko, Gdy bardzo tego chcesz”.

Sound2 

W 13 utworach można usłyszeć wiele różnorodnych głosów. Wśród nich także finalistę programu Voice of Poland – Kamila Bijosia. Ale słychać na niej także inne głosy jak Kamila Mokrzyckiego, czy Anny Żaczek-Biderman.

To bardzo mądra i wspaniała płyta dla słuchacza. Dodatkowo Świetnie wydana! Czekam na kolejne albumy Sound N Grace i ich kolejne single.

OCENA ALBUMU : 9 

Reklamy