rachel-platten-ellen-show-caly-wildfire-track-listing-08

Każdy z nas ma gorsze chwile w swoim życiu. Wtedy często pomaga nam muzyka. Tak właśnie jest w tym przypadku. Czas na recenzję płyty „Wildfire” Rachel Platten.

image (1)

Rachel Platten to jedno z większych objawień na światowym rynku muzycznym. Wszystko to dzięki niezwykle dobrym utworom, które artystka wydała w ostatnim czasie. Mowa tu głównie o utworze „Fight song”, który podbijał szczyty list przebojów, a w moim przypadku także pomagał w trudniejszych chwilach. Zawsze kiedy mam gorszy dzień to właśnie ten utwór mi pomaga, motywuje do działania.

Scan10002

Artystka niedawno postanowiła wydać nowy krążek. Album „Wildfire” to trzecia płyta wokalistki. Tym razem znajdziemy na niej 12 utworów, które zdecydowanie są wpasowane w gatunek POP-owy.

Na krążku znajdziemy m.in utwór : Fight Song, Beating me Up, Better Place czy Stand By You. To właśnie te piosenki najbardziej przykuły moją uwagę i przypadły mi do gustu. Najsłabiej prezentuje się natomiast piosenka „Hey Hey Hallelujah”, którą artystka zaśpiewała wraz z Andy Grammarem.

Scan10001

Cała płyta zasługuje jednak na dobrą ocenę. Znajdziemy na niej dobrą dawkę muzyki popowej.

OCENA: 9 

 

Reklamy