Agent-Gwiazdy (RELACJA)

dss

Za nami pierwszy odcinek czwartej polskiej edycji agenta. Jakie zadania musiały wykonać gwiazdy? Kto musiał wrócić do domu? Zapraszam do relacji

 

gwiazdy-nowej-edycji-programu-agent-123592_l

PREZENTUJE : ADAM 

Wszyscy uczestnicy bardzo szybko zaklimatyzowali się w RPA. Mieli trochę czasu aby się poznać, polubić bądź nie. Zaczęły się pierwsze wzajemne oceny czy też wątpliwości. Uczestnicy jako pierwszą rzecz znaleźli telefon.  Prowadząca program Kinga Rusin przekazała jednej osobie przez telefon pierwsze zadanie, które on musiał przekazać reszcie. Gwiazdy  zostały podzielone na 4 grupy  a za zadanie miały znaleźć określone osoby, których zdjęcia były w kopertach. Za zadanie mogli otrzymać 8000 zł. Na wykonanie zadania mieli 45 min. Pierwsza koperta była darmowa jednak za każdą kolejną trzeba było zapłacić 500 zł..Uczestnicy mieli możliwość pytania mieszkańców miasteczka dzięki czemu otrzymywali pomocne im wskazówki. Grupa, która jako pierwsza dotarła na miejsce otrzymała specjalne wskazówki od szamana wioski. Wszyscy jednak poradzili sobie dobrze z tym zadaniem.

Po ukończonym zadaniu uczestnicy zostali oficjalnie przywitani przez prowadzącą program oraz udali się na wypoczynek do wybranych przez siebie pokoi.

ru-0-ra-480,360-n-58e67cc2fa59871aa11b03ba4f64d51eikE64aTb1752

Drugie zadanie to walka samego z sobą. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy . Zadanie polegało na typowaniu przez każdą osobę z grupy czy dana osoba z grupy drugiej wykona skok na bungee  czy też nie. Za prawidłowy typ osoba z grupy skaczącej otrzymuje immunitet, który daje gwarancję udziału w następnym odcinku. Immunitet też otrzymało aż 9 osób.

aeef9ea54169cc5963ae66288653.1000.jpg

Na koniec odcinka tylko 5 gwiazd które nie otrzymały immunitetu musiały rozwiązać test składający się z 20 pytań i odpowiedzieć dobrze na jak najwięcej pytań, które dotyczyły agenta. Niestety jedna osoba musiała opuścić program a jest nią Antek Królikowski

00050377TVX3KNM3-C459

Moje wrażenia po pierwszym odcinku są bardzo dobre. Liczę na dalsze ciekawe emocje a kolejny odcinek już za tydzień 🙂 a jakie są Wasze wrażenia?

Zapraszam do dalszego śledzenia agenta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: