Agent-GWIAZDY odc.2 (RELACJA)

dss

Dobiegł końca drugi odcinek agenta. Jakie zadania tym razem musieli wykonać uczestnicy? Czy agent będzie próbował mieszać w zadaniach? Dowiemy się również któremu z gwiazd puściły nerwy, oraz kto jako następny opuścił program. Pojawi się również pewne zaskoczenie. Zapraszam na krótką relację z odcinka

PREZENTUJE : ADAM

W drugim odcinku uczestnicy musieli się wykazać  kondycją fizyczną a także dobrą współpracą w grupie.

W pierwszym zadaniu uczestnicy nie zostali podzieleni na grupy, wszyscy walczą w jednym określonym celu- zdobyć pieniądze . Ich zadaniem było dotrzeć do miejsca gdzie schowane były pieniądze. Na wykonanie zadania mieli 30 min a do zdobycia było  w sumie 4500 złotych.  Wybrane osoby z grupy musiały nawigować po dwóch uczestników tak  aby dotarli na miejsce, nie było jednak tak łatwo ponieważ gwiazdy musiały  uciekać przed rangersami, którzy gonili ich na qudach. Rangersi wyposażeni byli w broń do paintballu co było jeszcze większą przeszkodą, gdyż  mogli strzelać do uczestników. Osoba postrzelona musiała opuścić zadanie wraz ze zdobytymi pieniędzmi.  Ku zaskoczeniu na trasie zadania pojawił się Antek Królikowski z propozycją- można było go przywrócić do programu wybierając  kopertę z pieniędzmi  bądź  immunitet albo odesłać do Polski. Uczestniczka zdecydowała, że Antek znów jest w programie a wybrała kopertę gdzie było bonusowe 5000 złotych. Nie było łatwo wykonać zadanie, dość często panował chaos oraz nie dokładne nawigowanie współuczestników.  Nie brakowało także emocji. W grupie pojawiały się małe kłótnie. Nerwy puściły Hubertowi Urbańskiemu co wywołało lekkie zdziwienie. Zadanie zostało ukończone pomyślnie a gwiazdom udało się zgromadzić do wspólnej puli 8000 złotych.

014

W drugim zadaniu celebryci  pojawili się w starym szpitalu. Michał Szpak stanął przed bardzo trudnym zadaniem ponieważ jako skarbnik grupy musiał ustalić ile drużyna wygra pieniędzy jeżeli dobrze ukończy zadanie. Wykonywane ono było w parach w ciągu godziny. Uczestnicy nawigowani przez grupę musieli  przejść labirynt, w którym znajdowały się lasery. Osoba dotchnięta przez laser była eliminowana. Celem zadania było otworzenie  wszystkich zapadek oraz dostanie się do sejfu  gdzie schowane były pieniądze. Każdy musiał przejść tą samą trasę. Podczas wykonywania zadania podobnie wkradł się chaos oraz błędy i niestety nie udało się wykonać zadania.

agent-gwiazdy_25450701

Pod koniec odcinka gwiazdy tradycyjnie musiały rozwiązać test dotyczący agenta. Tym razem wszyscy musieli odpowiadać na pytania. Z programu musiały odpaść dwie osoby ponieważ Antek Królikowski został przywrócony do programu. Z programem żegnają się:

RAFAŁ MAŚLAK I VIENIO 

Mnie odcinek bardzo się podobał a Wam?

Zapraszam już za tydzień na relację z trzeciego odcinka

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: