Debiuty Muzyczne odc.6

white_background_images_2001_1080p_hd 3

Czas na kolejny odcinek cyklu „Debiuty Muzyczne”. Zobaczcie co dziś prezentuje wam nową redaktor działu Ewa.

PREZENTUJE : EWA 

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić z rodzimego rynku muzycznego jak i zza oceanu.

BeMy

bemy

Ten polsko-francuski duet tworzą bracia Mattia i Elle Rosinski.Chociaż urodzili się we Francji, to jednak zdecydowali się na udział w 6.edycji polskiego Must Be The Music, gdzie zajęli ostatecznie 2 miejsce.
Ich singiel „Time” promuje ich debiutancką płytę „GriZZin”,której premiera jest zaplanowana na 22 kwietnia.Producentem albumu jest Bogdan Kondracki, który współpracował m.in. z Dawidem Podsiadło i Moniką Brodką.Czy ten duet ma szansę znacząco zaistnieć na polskiej scenie muzycznej?

NATALIA MOSKAL 

natalia

Natalia Moskal to 22-letnia wokalistka, pochodząca z Lublina. Jej singiel „Foreign Strangers” promuje debiutancką EP-kę piosenkarki „Anguana”. Swój udział w tworzeniu singla mieli Bartek Dziedzic (współpracował m.in. z Moniką Brodką oraz Arturem Rojkiem) i Kiano członek duetu Flemmings, który porusza się w klimatach muzyki elektronicznej.Oprócz tego przy kolejnych utworach Natalia współpracuje z Markiem Dziedzicem, bratem Bartka,również cenionym producentem.Co sądzicie o piosence?

JORDAN SMITH

jordan

Jordan Smith to zwycięza poprzedniej edycji Amerykańskiego The Voice. Podopieczny Adama Levine’a zachwycił wszystkich już podczas przesłuchać, kiedy wykonał utwór Sii „Chandelier” Utwór „Stand in The Light” promuje jego debiutancki album „Something Beautiful”, która ma się ukazać w pierwszej połowie 2016roku. To z pewnością będzie jego rok! To już ostatni z dzisiejszych debiutantów.

Jak potoczy się ich kariera?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: