Agent-GWIAZDY TVN odc.3 (RELACJA)

dss

Zakończył się kolejny odcinek AGENT GWIAZDY TVN. Jakie zadania czekały uczestników? Kto tym razem musiał pożegnać się z programem? Zapraszam na relację z 3 odcinka

4fd4b60f-d502-4380-a41e-fc981d744e53.jpg

PREZENTUJE : ADAM 

W tym odcinku na gwiazdy czekały aż 3 zadania.

Pierwszym wyzwaniem było zejście z 70-metrowego budynku. Trzeba było pokonać swój lęk i strach. W oczach uczestników pojawiło się przerażenie. Gwiazdy mogły wybrać kto weźmie udział. 8 osób musiało wykonać zadanie aby wygrać 6 000 złotych. Padła jednak propozycja ze strony Kingi Rusin- Jeżeli wszystkie osoby pokonają strach i wykonają zadanie to pula zostanie podwojona i wtedy można zdobyć 12 000 zł, jeżeli się nie uda to wszystkie pieniądze przepadną. Propozycja została przyjęta a Monika Mrozowska podjęła się namówienia pozostałych osób. Nie wszyscy jednak wykonali zadanie dlatego grupa straciła wszystkie pieniądze. Ryzyko tym razem się nie opłaciło a w grupie pojawiła się złość i pretensje.

Drugie zadanie było dość nietypowe, ponieważ gwiazdy musiały napisać dyktando. Do wygrania było 6 000 zł. Nie wszyscy jednak musieli się stresować jak im poszło . Do sprawdzenia tekstu musiały dać 3 osoby, które nie wykonały poprzedniego zadania natomiast cała reszta musiała obstawić ile te osoby popełniły błędów w napisanym dyktandzie. Za każde dobre obstawienie można było wygrać 2 000 zł. Niestety uczestnicy tylko raz dobrze obstawili a więc zarobili 2 000 zł.

W ostatnim zadaniu gwiazdy zostały podzielone na dwie grupy. Ich zadaniem było dotarcie do ustalonego miejsca oraz znalezienie koperty z pieniędzmi.  Jedna grupa mogła skręcać tylko w lewo a druga tylko w prawo. Każda grupa była nawigowana przez jedną osobę. Na wykonania zadania mieli godzinę. Obie grupy dotarły do miejsca i odebrały koperty, aby wygrać pieniądze musiały dostać się do nawigatorów. Zadanie zostało pomyślnie wykonane! Do puli trafiły kolejne pieniądze.

Czas na test…

agent-gwiazdy_25450701

Z programem pożegnała się…. Kamila Szczawińska

8766132-643-416

Serdecznie zapraszam na kolejną relację już za tydzień!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: