Italy - ESC 2015 - Il Volo

Dziś w nasze ręce trafiła płyta „Grande Amore (International Version)” włoskiego Trio Il Volo. Sprawdźcie czy warto ją mieć.

Włoskie trio Il Volo dało się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w Konkursie Piosenki Eurowizji 2015 w Wiedniu. Zespół z utworem „Grande Amore” zdobył 3. miejsce w głównym finale, jednak w głosowaniu widzów to właśnie ich piosenka przypadła publiczności najbardziej do gustu i została w ich sercach.

Mi trio Il Volo przypadło do gustu. Wszystko głównie przez ich fenomenalne brzmienie. Ich międzynarodowy album po Eurowizji to „Grande Amore (International Version).” Krążek był ku mojemu zdziwieniu dostępny w Polsce i bardzo dobrze!

L-Amore-Si-Muove-3-picture

Album składa się z 16 utworów w którym nasi tenorzy przedstawiają swoje różne oblicza. Wśród utworów znajdziemy m.in hit z Eurowizji czyli „Grande Amore” ale także inne utwory zespołu. Na krążku znaleźć można też nowe aranżacje znanych włoskich hitów takich jak : Volare czy Piove (Ciao Ciao Bambina).

Tracklista:

1. Grande amore
2. La vita
3. Nel blu, dipinto di blu (Volare)
4. Quando l’amore diventa poesia
5. Per te ci sarò
6. Tornerà l’amore
7. L’amore si muove*
8. You don’t have to say you love me (Io che non vivo)[senza te])
9. Eternally
10. Si me falta tu mirada
11. Aspetterò
12. L’immensità (2015 version)
13. Caruso
14. The best day of my life
15. Beautiful that way (La vita è bella)
16. Piove (2015 version)

Przyznam,że ja całą płytę przesłuchałem z wielką uwagą. Głosy panów z trio nie nudzą a wręcz zadziwiają. Nie ma w nich ani grama fałszu. Myślę, że nie tylko mi marzy się być na koncercie panów z Il Volo na żywo.

Serdecznie polecam. Jeśli lubicie połączenie POPu z mocnymi, operowymi głosami Il Volo to z pewnością się nie zawiedziecie.

OCENA : 9/10 

 

Reklamy