Agent-GWIAZDY TVN odc. 5 (RELACJA)

dss

Piąty odcinek Agent-GWIAZDY TVN dobiegł końca. Jakie zadania czekały uczestników? Czy poznaliśmy w końcu Agenta? Kto odpadł z programu? Zapraszamy na naszą relację

gwiazdy-nowej-edycji-programu-agent-123592_l

PREZENTUJE : ADAM

Pierwsza konkurencja rozegrała się nad wodospadem. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie 5-osobowe drużyny. Jedna grupa musiała przejść po linie na wodą i zapamiętać jak najwięcej słów i zwrotów, wykrzyczanych przez drugą grupę, która znajduje się na brzegu. Im więcej zapamiętanych słów tym więcej pieniędzy trafiło do uczestników programu. Gwiazdy zdobyły w tej konkurencji 4800 złotych.

Czy agent wykrzykiwał odpowiednie słowa?

Kolejne zadanie odbyło się na targu z pamiątkami. Uczestnicy musieli odnaleźć na straganach maski ze zdjęć. Zdjęcia widziały jednak tylko osoby nawigujące grupy poszukujące. Za pomocą krótkofalówek Maciej i Sylwia musieli naprowadzać pozostałych, opisując wygląd masek tak, by kolejne teamy mogły je odnaleźć.

249377_1023964810984424_3503486752073173976_n

Czas na odnalezienie masek był jednak bardzo krótki. To tylko 30 minut. Za każdą dobrze znalezioną maskę grupa otrzymywała coraz większą kwotę.  Uczestnicy znaleźli wszystkie maski i trafiło do nich 3200 złotych. 
Ostatni konkurencją był wyczekiwany Park Narodowy Krugera i Safari. Dwoje uczestników (Monika Mrozowska i Hubert Urbański)  pozostało w obozie, gdzie czekały na nich zagadki do rozwiązania. Pozostali wyruszyli na foto-safari. Musieli odnaleźć konkretnie wskazane zwierzęta i… zrobić im zdjęcie. Zdjęcie uprawniało dwójkę uczestników, którzy pozostali w obozie  do otwarcia koperty z zadaniem. Za każde zadanie do zgarnięcia była pula pieniędzy.

agent-gwiazdy_25450701

Tradycyjnie odcinek zakończył test sprawdzający wiedzę o Agencie. Z programu odpadł

8766164-643-422

Maciej Sieradzky

Wiecie już kto jest agentem? Zapraszamy na kolejną relację już za tydzień

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: