Agent-GWIAZDY TVN Odc.6 (RELACJA)

dss

Za nami szósty już odcinek agenta. Jakie zadania tym razem musiały wykonać gwiazdy? Kto tym razem musiał pożegnać się z programem?Zapraszam na krótką relację  z odcinka

received_1060138487376680

PREZENTUJE : ADAM 

W pierwszym zadaniu gwiazdy musiały udać się na kemping ale żeby to zrobić uczestnicy musieli ułożyć puzzle, które wskazały mapę w wyznaczone miejsce.  Za wykonanie zadanie można było zdobyć 3000 zł jednak po odjęciu kwoty za układanie puzzli do zdobycia było 2132 zł. Gwiazdy miały do wyboru jechać do czerwonego bądź niebieskiego obozu. Za dojechanie na zły kamping pieniądze przepadają. Już na początku trasy uczestnicy pogubili się. Niestety nie udało się dojechać do prawidłowego kampingu co skutkuje tym, że pieniądze przepadły.

Gdy uczestnicy dojechali do prawidłowego obozu wieczorem  rozpoczęło się nowe zadanie. Uczestnicy musieli stanąć w kręgu, który przesuwał się o jedną osobę zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Osoba, która stała naprzeciwko wyznaczonego punktu miała do wyboru wziąć klucz bądź immunitet… Wybór klucza oznaczało uwolnienie się i wygodne spanie, natomiast wybór immunitetu- zostanie na noc pod gołym niebem.  Za zebranie wszystkich kluczy można było zebrać 4000 zł. Zadanie zostało wykonane pozytywnie a do wspólnej puli wpłynęła obiecana pula pieniędzy.

received_1060138594043336

Ostatnim zadaniem było otwarcie sejfu, w którym ukryta była koperta. Warunkiem było pozbieranie 20 kawałków złota, które po przetopieniu dały złoty klucz do otwarcia sejfu. Na wykonanie zadania gwiazdy mieli 15 min a do zebrania było łącznie 3000 zł. Można było również odkupić brakujące kawałki a każdy z nich kosztował 300 zł. Uczestnicy zdecydowali się na ten ruch. 

Po wykonaniu wszystkich zadań tradycyjnie już czas na test…

agent-gwiazdy_25450701

A program opuszcza dzisiaj Eva Halina Rich 

bcc18b26-e752-11e4-a3b2-0025b511226e

Do zobaczenia za tydzień

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: