Agent-GWIAZDY TVN odc. 7 (RELACJA)

dss

Za nami kolejne zmagania. Jakie zadania tym razem musiały wykonać gwiazdy? Czy agent znowu mieszał? Kto tym razem musiał pożegnać się z programem?

Zapraszam na krótką relację  z odcinka

PREZENTUJE : ADAM 

Zakończył się już 7 odcinek. W ostatnim tygodniu z programem pożegnała się Eva Halina Rich . Na polu bitwy pozostało 8 zawodników. We wspólnej puli mają już 44 400.

60993b27f407aa58f10cf030699c.1000

Pierwsze zadanie rozpoczęło się w malowniczej miejscowości, która położona jest blisko Narodowego Parku Krugera. Prowadząca program Kinga Rusin poinformowała uczestników, że w nocy doszło do porwania  dwóch uczestniczek – Moniki i Sylwii a także przedstawiła jakie zadanie ich czeka. Gwiazdy zostały podzielone na dwie trzyosobowe drużyny. Kolejnym etapem było wyruszenie nad jezioro gdzie na uczestników czekały kolejne wskazówki jak mają uwolnić porwanych. Trzeba było wykonać zadanie aby zdobyć telefon a także klucz do pokoju gdzie dziewczyny zostały zamknięte. Obie drużyny mogły komunikować się z porwanymi za pomocą telefonu aby trafić do wyznaczonego miejsca. Za dobrze wykonane zadanie można było zdobyć 3500 zł. Na uratowanie wszystkich porwanych mieli aż 2,5 h. Zadanie zostało wykonane pozytywnie a do wspólnej puli trafiły kolejne pieniądze. Tym razem  uczestnicy wykorzystali możliwość do podwojenia kwoty,  którą zdobyli w ostatnim odcinku a więc do puli wpłynęło 7 000 zł.

6fe8a5298537c01098235f1780d7.1000

W drugim zadaniu uczestnicy zasiedli przy okrągłym stole gdzie znajdowało się osiem kopert w których znajdowały się:

– w dwóch są polówki banknotu o nominale 1000 zł

– w kolejnych dwóch kopertach znajdowały się trzy jokery,

– w następnej znaleźć można było aż 2 jokery,

– w szóstej kopercie znajdował się 1 joker,

– w siódmej kopercie nie było nic a w ostatniej najcenniejszy immunitet

Każdy z uczestników miał za zadanie dyskretnie wylosować i otworzyć swoją kopertę po czym wymienić się tą kopertą z innym uczestnikiem. Czas na wymianę wynosił 15 minut. Przy stole trwała dość intensywna dyskusja. Niektórzy jednak już na początku postanowili się wymienić co zdenerwowało pozostałych graczy. Po zamianie każdy z graczy musiał powiedzieć co miał w kopercie i na co wymienił. Immunitet trafił do Antka Królikowskiego. Grupa mogła zarobić 1000 zł ale niestety nie udało się.

bf85dab1a8beb5d080eba7fc2ea1.1000

W ostatnim zadaniu gwiazdy musiały zjeżdżać na linie. Celem tego zadania było zbicie tabliczek, w których ukryte były pieniądze, jokery a także immunitet. Znajdowały się również ujemne kwoty i można było stracić 5000 zł. Immunitet w tym zadaniu zdobył Hubert Urbański, który zapewnił sobie udział w następnym odcinku, 3 osoby zdobyły jokera.  Do wspólnej puli trafiło również 1200 zł.

 agent-gwiazdy_25450701

Po zakończeniu wszystkich zadań tradycyjnie czas na test, który rozwiązywało tylko 6 osób. Z programem tym razem musiała pożegnać się SYLWIA SZOSTAK

 agent12.jpg

Zapraszam na relację z 8 odcinka już za tydzień 🙂

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: