Agent-GWIAZDY TVN odc. 10 (RELACJA)

dss

To już dziesiąty odcinek Agent GWIAZDY TVN. Czy jesteś bliżej odkrycia zagadki? Kto opuścił program? Zapraszamy na naszą relację.

gwiazdy-nowej-edycji-programu-agent-123592_l

W programie pozostało już tylko pięciu uczestników. W tym odcinku cała piątka udała  się do lokalnej szkoły podstawowej. Gwiazdy zostały podzielone na dwie grupy. Zadaniem jednej z grup była nauka dwudziestu konkretnych słów w języku zulu, z pomocą dzieci będą musieli opanować wymowę tych słów. Druga grupa dostała w tym czasie aparat oraz  listę tych samych dwudziestu słów. Ich zadaniem było sfotografowanie przedmiotów, które te słowa określają. Na koniec Kinga pokazała wykonane zdjęcia grupie uczącej się, która powinna nazwać przedmioty na fotografiach w języku zulu. Sędziami stały się dzieci ze szkoły. Kciuk w górę oznaczał  dobrą odpowiedź, kciuk w dół – złą.

794ae6796ab1676018755ad5f3ec.1000.jpg

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli zrobić zakupy. Nie chodziło tu jednak o pamiątki, które zabiorą swoim rodzinom do kraju,  a o przedmioty, które były potrzebne do wyposażenia ciemni, którą  musieli wybudować.

agent-4-52.jpg

Uczestnicy musieli wywoływać zawartości tubek, które zbierali od początku programu. Udział w zadaniu wzięli jednak tylko  ci, którzy mieli przynajmniej jedna tubkę. Jak się okazało nie każdy z uczestników posiadał choć jedną tubkę.  W tubkach znajdowały się zdjęcia uczestników z dzieciństwa. Dobrze wywołane zdjęcie było przepustką do uczestnictwa w zadaniu którego nagrodą był Immunitet. Zadanie polegało na połączeniu zdjęcia dorosłego uczestnika z jego zdjęciem z dzieciństwa.

agent-60-R1.jpg

To jednak nie koniec zadań, które czekały na uczestników. Rankiem Kinga spotkała się z uczestnikami aby ogłosić, kto otrzymał immunitet.  Zadanie jednak nie okazało się tak proste. Trzeba  było obronić ten immunitet.  Jedna osoba latała helikopterem nad pozostałymi uczestnikami i próbowała zapamiętać kto ma jaki kolor i symbol, wymalowany na plecach.

Pozostali natomiast  biegali między 4 beczkami. W szklanych naczyniach ustawionych na beczkach znajdowały się krążki złożone z 4 części. Każda część krążka była w innym kolorze. Zadaniem uczestników było przenieść je tak, by w każdym naczyniu znalazły się krążki złożone z jednokolorowych ćwiartek w kolorze symbolu zawodnika. Jeśli osoba siedząca w helikopterze zapamięta symbol, kolor i przyporządkuje do osoby broni swój immunitet, jeśli nie immunitet przechodzi na innego zawodnika.

agent-gwiazdy_25450701

Po wszystkich zadaniach uczestnicy  tradycyjnie przystąpili  do testu. Po nim jedna osoba pożegnała się z programem a ty razem była to DOMINIKA TAJNER

13062359_1047509848629920_8946180310383122109_n.jpg

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: