white_background_images_2001_1080p_hd 3

Czas na kolejną odsłonę Debiutów Muzycznych. Co przygotowaliśmy dla was tym razem?

ALISAN PORTER

Alisan-Porter-appearing-on-The-Voice-USA

Na początek dzisiejszego odcinka prezentuje wam zwyciężczynię ostatniej odsłony programu Voice of US. – Alisan Porter. Podopieczna Christiny Aguilery wygrała 10.edycję jednego z najbardziej popularnych programów muzycznych na świecie. Ostatnio młoda wokalistka pochwaliła się swoim premierowym singlem „Down That Road”

KEVIN SIMM

maxresdefault

Kontynuując naszą drogę z programem Voice – przenosimy się do Wielkiej Brytanii. Tam ostatnią edycję programu wygrał utalentowany, doświadczony już Kevin Simm. Wokalista przez wiele lat próbował swoich sił w muzyce i show-biznesie. Sukces udało się osiągnąć dopiero teraz. Artysta zaprezentował nam swój nowy singiel „All You Good Friends”!

DARIA ZAWIAŁOW

dria.jpg

Ostatnim dzisiejszym debiutantem a właściwie debiutantką jest Daria Zawiałow. Młoda Polska wokalistka już od kilku lat próbowała swoich sił w muzyce – biorąc udział w programach typu Talent-show. W tym roku Daria zaprezentowała nam swój nowy singiel „Malinowy Chruśniak”. Z tą piosenką artystka wystąpiła na Opolskich Debiutach, które mogliśmy oglądać w miniony weekend. Za swój występ otrzymała Opolską Karolinkę. A jak wam się podoba?

Reklamy