Koncert Patrycji Markowskiej (RELACJA)

213_l

Patrycja Markowska swoją karierę muzyczną zaczęła dobrych kilka lat temu. Córka wokalisty Perfectu Grzegorza Markowskiego poszła w jego ślady. Jak wygląda jej koncert?

Z powodu wakacyjnych urlopów postanowiliśmy się udać na jeden z koncertów Patrycji Markowskiej na Dolnym Śląsku. Można powiedzieć jedno : Był ogień.

Nigdy nie wątpiliśmy w to, że Patrycja mimo swojego skromnego wyglądu – ma wielki power i moc na scenie. Gwiazda udowodniła to wczoraj na swoim koncercie.

WP_20160624_21_58_57_Pro

Wydarzenie rozpoczęła utworem „Tylko mnie nie strasz”. Potem wzięła publiczność w sentymentalną podróż do początków swojej twórczości. Na „przywitanie” z zebraną widownią zaśpiewała utwór „Hallo Hallo”. Wokalistka w dalszej części zaśpiewała utwory „Deszcz”, „Ostatni”, „Jeszcze raz” a także jeden z jej najstarszych utworów „Drogi Kolego”.

WP_20160624_21_56_38_Pro

Wielką niespodzianką wieczoru stał się duet wokalistki wraz z Ernestem Staniaszkiem – finalistą programu Voice of Poland. Wspólnie zaśpiewali oni utwór „Wielokropek”, który wykonywali już wspólnie w finale wspomnianego już telewizyjnego show.

Sight_2016_06_24_221128_249

Na zakończeniu wieczoru artystka wykonała piosenkę z którą wygrała SuperPremiery w Opolu kilka lat temu a więc „Świat się pomylił”. Nie obyło się bez wspólnego śpiewania z publicznością i bez bisu.

WP_20160624_21_45_34_ProJedyną rzeczą do której można się przyczepić był… wygląd. Można powiedzieć, że na koncert plenerowy Patrycja ubrała się dość słabo. Za długie spodnie i marna podkoszulka. No cóż gwiazdy mogą wszystko. 

WP_20160624_21_47_53_Pro

Całość muzyczną można ocenić jednak na dobry plus. Bardzo dobry wokal Patrycji, świetne utwory, energia – to wszystko spowodowało, że koncert należał do udanych.

TRACKLISTA z KONCERTU:

 1. Tylko mnie nie strasz
 2. Hallo Hallo
 3. Deszcz
 4. Ostatni
 5. Alter Ego
 6. Jeszcze Raz
 7. Wielokropek z Ernestem Staniaszkiem
 8. Księżycowy
 9. Drogi Kolego
 10. Dzień za dniem
 11. Kołysanka 
 12. Świat się pomylił

Nam osobiście brakowało utworu „Nim się zamienisz w żart” ale to tylko nasza sugestia.

OCENA KONCERTU : 8.5 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: