Azja Express #4 (RELACJA)

d9e70fc69d3930fab678e2124ee07a24

Za nami 4 już odcinek programu „Azja Express”. Program ten z tygodnia na tydzień odnosi coraz większą oglądalność. Co tym razem działo się w odcinku? Która para musiała opuścić program?

c862047d-a1eb-41ea-995f-3b5cea586b3a.jpg

PREZENTUJE : ADAM

Uczestnicy po raz kolejny musieli zmagać się z niesamowitymi ale trudnymi przygodami. Losy programu są nieprzewidywalne i tak naprawdę nigdy nie wiadomo co może spotkać uczestników. Gwiazdy muszą być przygotowane naprawdę na wszystko.

Pierwszym wyzwaniem z jakim musieli poradzić sobie uczestnicy programu była wieczorna walka o amulet, który tym razem wart był 10 000 zł. W walce o amulet brali udział para, która w poprzednim odcinku zdobyła immunitet, a także pierwsza para, która dotarła do punktu kontrolnego. Zadanie to odbyło się w malowniczej górskiej wiosce w którym odbywał się lokalny festyn. Niestety jak w tym programie bywa sprawy przyjęły nieoczekiwany bieg. Reszta uczestników, którzy nie brali udział w wyzwaniu musieli poszukać sobie schronienia a także pożywienia. Warunki w górach nie były łatwe, dlatego też walka o transport była bardzo zaciekła.

azja-express-malgorzata.jpg

Następny dzień przyniósł uczestnikom nowe wyzwania. Do gry wkroczyła czarna flaga…która być może nie wróży nic dobrego. Uczestnicy, którzy dotarliby  się z nią na mecie spadliby o jedną pozycję w kwalifikacji, dlatego też ważne było, aby jak najszybciej się jej pozbyć. Było to niezbędne, by pozostać w programie.

2648a1d935149a180ee6b7b2ee54.1000.jpg

Ostatni etap wyścigu był bardzo ciężki. Prowadząca program czekała na uczestników programu pod Pomnikiem Zwycięstwa, a gwiazdy musiały w jak najkrótszym czasie dostać się do wyznaczonego miejsca. Zadanie to nie było proste, ponieważ upał, zmęczenie i wspinaczka okazała się czym bardzo trudnym do wykonania..

Jako ostatni na mecie pojawili się Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek  i to oni musieli opuścić program.

Zapraszam za tydzień na kolejną relację z 5 odcinka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: