Azja Express #5 (RELACJA)

d9e70fc69d3930fab678e2124ee07a24

Dobiegł końca piąty odcinek programu „Azja Express”. Jakie zadania musieli wykonać tym razem uczestnicy? Która para zdobyła immunitet? Zapraszam na krótką relację z odcinka

PREZENTUJE : ADAM 

fd2e8155-38c5-4a44-835f-8d5963d6be70.jpg
Tydzień temu program musieli opuścić Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan. Była to niewątpliwie jedna z najbardziej lubianych przez widzów par .
laos-MMAP-md.png
Piąty odcinek przyniósł nowe wyzwania i dalszą wędrówkę. 6 par po ciężkich kilku dniach wreszcie dostało się do kolejnego państwa Azji-Laosu. W tym odcinku najważniejszym elementem było zdobycie immunitetu, który dawał bezpieczeństwo w następnym odcinku.
360f42315778528b807b313e69ca.1000.jpg
Na początku nowego dnia uczestnicy programu mieli możliwość skorzystanie z niezwykłej przygody, a mianowicie uczestniczyli oni w tradycyjnej buddyjskiej ceremonii w której gwiazdy otrzymały specjalne błogosławieństwo. Wszystkie pary otrzymały białe bransoletki, a także tekst laotańskiej modlitwy. Misja ta nie była łatwa, ponieważ zapamiętanie całej modlitwy sprawiało uczestnikom duże problemy co skutkowało nie zdaniem egzaminu w specjalnej buddyjskiej szkole.

Po zakończeniu wyzwania pary miały za zadanie dotrzeć do wyznaczonego punktu kontrolnego, który znajdował się w buddyjskiej świątyni . Jak to bywa w tym programie niezbędnym elementem był czas. Pierwsze trzy pary, które najszybciej dotarły na miejsce wzięły udział w walce o amulet wart 5 000 zł.
zwiastun-5-odcinka-azja-express-381329-GALLERY_BIG.jpg
Po wykonaniu zadaniu gwiazdy znowu musiały udać się w drogę w poszukiwaniu schronienia, a także pożywienia. Jedna z par miały nieco większe utrudnienia, które w końcowym rezultacie udało się bardzo przydatne i pomocne. Po raz pierwszy uczestnicy programu musieli spędzić noc pod laotańskimi strzechami.
426356cb-8b1f-4543-8c42-d5240a2a9db9.jpg
Po ciężkiej nocy czas na kolejne wyzwanie, gdzie do wygrania był immunitet. Zadanie to również należało do bardzo energetycznych i wybuchowych. Każda z par chciała jak najszybciej dotrzeć na miejsce. Jedna z par chciała podejść do zadania inaczej wyprzedzając swoich rywali o wiele kilometrów.

Immunitet zyskali Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Zwycięska para musiała podjąć bardzo ważną decyzję. Musieli zdecydować o stworzeniu nowych par na kolejny odcinek.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: