Azja Express #6 (RELACJA)

d9e70fc69d3930fab678e2124ee07a24

Za nami 6 odcinek programu „ Azja Express”. Z czym dzisiaj musieli sobie poradzić uczestnicy? Kto denerwował najbardziej? Która para musiała pożegnać się z programem? Zapraszam na krótką relację z odcinka.

PREZENTUJE : ADAM 

d9db75f5-7f66-47dd-b725-21f19065d8cb.jpg

W ubiegłym tygodniu uczestnicy programu dotarli do kolejnego azjatyckiego państwa- Laosu. Nowe państwo przyniosło nowe wyzwania i przygody. Walka toczyła się o najcenniejszą nagrodę- immunitet, który dał bezpieczeństwo w 6 odcinku. Pierwszą parą, która dotarła na metę i uzyskała ten przywilej byli Hanna Lis i Łukasz Jemioł. Para dodatkowo uzyskała pewien przywilej a mianowicie musieli na nowo połączyć pary co nie wszystkim odpowiadało. Nowe pary to :

  • Iza Miko i Pascal Brodnicki
  • Weronika Budziło i Michał Żurawski
  • Maria Konarowska i Ludwik Borkowski
  • Renata Kaczoruk i Leszek Stanek
  • Agnieszka Włodarczyk i Paweł Dobrzański

azja-express-odc-6_27003602.jpg

Nowe pary zostały dopasowane a wyścig toczy się dalej a na uczestników czekała pierwsza poważna misja. Pierwsze zadanie nie było proste, a  konsekwencją zadania były poniszczone ubrania zawodników. Nie obyło się także bez kłótni i emocji.

azja-express-odc-6_27003614.jpg

Pomimo trudnych warunków wyścig musiał potoczyć się dalej. Gwiazdy musiały w jak najszybszym czasie dostać się do wyznaczonego punktu kontrolnego, aby walczyć o amulet z parą, która w ostatnim odcinku uzyskała immunitet. Walka jak zawsze była bardzo zacięta, lecz wygrywa tylko jedna para.

Zwycięska para miała możliwość walki o amulet wart 10 000 zł. Po zakończeniu zadania nowo powstałe pary musiały razem poszukać schronienia i wspólnie spędzić noc.

azja-express-odc-6_27003648.jpg

Nowy dzień przyniósł nowe wyzwania… Pary po raz kolejny dostały wstrząsającą wiadomość, która znowu zmieniła swoje tory. W ostatnim zadaniu uczestnicy musieli jak najszybciej dostać się do wyznaczonego miejsca w którym czekała na nich prowadząca program. Niestety ktoś musiał okazać się najsłabszy..

Najsłabszy okazał się Leszek Stanek, którego skutecznie blokowała Renata. Jednak Hania i Łukasz otrzymali czarną kopertę w której zawarta  była informacja, że nikt nie opuszcza programu.

To wszystko na dziś a ja zapraszam za tydzień na kolejną relację J

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: