Azja Express #7 (RELACJA)

d9e70fc69d3930fab678e2124ee07a24

Za nami 7 odcinek programu „Azja Express”. Co tym razem działo się w programie? Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy? Jakie będą niespodzianki? Zapraszam na krótką relację z odcinka.

8a7d53cfdc8bd6498e386d889348.1000.jpg

           PREZENTUJE : ADAM

W kolejnym odcinku nie brakowało emocji i kłótni. Zaskakującym momentem był fakt, że żadna para nie opuściła programu. Zagrożona para mogła odetchnąć z ulgą. Wyścig w grze jednak trwa dalej. Uczestnicy muszą zmierzać się z coraz to trudniejszymi zadaniami. Emocję za bardzo biorą górę przez co można zauważyć różne konflikty pomiędzy gwiazdami. Trudne warunki dają o sobie znać ale przecież gra toczy się dalej.

1050cde9ab01f1843dd258eaecc188e687cd9d3b.jpg

            Odcinek 7 przyniósł jak zwykle wielkie emocje i kontrowersje. Na samym początku uczestnicy programu mogli już powrócić do swoich pierwotnych par co wywołało dużą ulgę i radość. Pierwsze zadanie rozpoczęło się bardzo szybko. Zawodnicy dostali koperty w których ukryte były wskazówki dotyczące nowego zadania, natomiast brakowało w niej bardzo szczególnej informacji a mianowicie w którym miejscu odbędzie się walka o amulet. Informację tą uczestnicy mogli zdobyć tylko po wykonaniu pewnej misji. Zadanie nie było łatwe, ponieważ wymagało odpowiedniego przełamania się. Dwie najlepsze pary miały szansę walczyć o amulet wart 5 tysięcy złotych.

359009cf-7113-45f0-ae96-8cd3e49b3573

Po trudnym zadaniu czas na walkę o amulet. W zadaniu tym pary musiały się wykazać niezwykłą siłą fizyczną, a także dobrą komunikacją z ludźmi. Uczestnicy na początku wyzwania musieli stworzyć krzepką grupę ludzi, których udało się rozśmieszyć. Gwiazdy musiały wykazać się dużym talentem komediowym. Amulet zdobyły AGNIESZKA I MARYSIA

216831b8-aa84-4bfc-a6ab-cd790d40b152.jpg

Ostatnie zadanie jak zwykle nie należało do najprostszych. Uczestnicy tradycyjnie musieli dotrzeć do punktu kontrolnego . Zwycięska para otrzymała immunitet i będzie bezpieczna w kolejnym odcinku. Po drodze na uczestników czekało wiele niespodziewanych sytuacji…

Zadanie zakończyło się a najlepsza para może być tylko jedna a w tym odcinku są nimi RENATA I WERONIKA i to one są bezpieczne w kolejnym odcinku.

Na dziś to już wszystko a ja zapraszam za tydzień na kolejną relację z odcinka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: