Azja Express #8

d9e70fc69d3930fab678e2124ee07a24

Za nami 8 odcinek kultowego programu „Azja Express”. Z czym tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Komu zabraknie sił podczas wyzwania? Która para musiała pożegnać się z programem? Zapraszam na krótką relację z odcinka.

renata-kaczoruk-w-neonowej-bluzce-368906-gallery_big

PREZENTUJE : ADAM

Program „Azja Express” już od paru tygodni wywołuje bardzo silne emocje. Widać, że nowe reality show bardzo dobrze się przyjęło i nie brakuje komentarzy na temat uczestników. Program osiąga rekordy oglądalności a w dniu nadawania nie ma sobie równych. W ostatnim odcinku uczestnicy walczyli o bardzo cenną rzecz a mianowicie immunitet, który wywalczyły sobie Renata Kaczoruk i Weronika Budziło.

a80fc378-f7c4-456b-8b9f-8e61aab47ddc

Gra toczy się dalej. To w 8 odcinku jedna para musiała pożegnać się z programem, ale jak to bywa w tym programie walka była zacięta do samego końca.

Pierwszy wyścig rozpoczął się wzdłuż Mekongu a pierwsza misja składała się z kilku elementów, które wymagały bardzo dobrego kontaktu z mieszkańcami okolicznych wiosek. Jak zawsze uczestnicy nie mieli łatwego zadania . Uczestnicy  musieli obsłużyć w lokalnej restauracji trzy stoliki a następnie wyruszyć w drogę .a na ich drodze pojawiało się kilka komplikacji. Wygrać mogła tylko jedna para i to właśnie ona stanęła do walki o amulet wart dziesięć tysięcy złotych.

5810d3661a613_osize933x0q70h0353de

Walka o amulet rozpoczęła się w pewnej rybackiej wiosce, która położona jest nad jednym z malowniczych jezior a misja dotyczyła kuchennych umiejętności graczy. Nie obyło się bez śmiechu a także poważnych emocji i rywalizacji. Amulet zdobyli Pascal & Ludwik

W drugim zadaniu uczestnicy musieli wyprodukować whisky z Laosu. O rozdzieleniu ilości butelek do zrobienia zdecydowali Pascal & Ludwik. Ich decyzją najwięcej – bo aż 15 butelek musieli zrobić Hania i Łukasz.

5810d36f32fb5_osize933x0q70h8a9fd6

Niestety podczas wykonywania zadania jeden z zawodników Łukasz Jemioł doznał problemów zdrowotnych co na końcu odcinka przybrało niespodziewany wpływ. Zadanie zostało zakończone a program opuścili Hania i Łukasz dla których zdrowie okazało się ważniejsze.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: