Azja Express #9 (RELACJA)

d9e70fc69d3930fab678e2124ee07a24

Za nami dziewiąty odcinek programu „Azja Express”. Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się zawodnicy? Która para zdobyła immunitet? Zapraszam na krótką relację z odcinka.

a430e154-b103-428e-b829-393fd2a26b52

PREZENTUJE : ADAM

Tydzień temu program opuścili Hanna Lis i Łukasz Jemioł, który podczas programu źle się poczuł. Choroba zwyciężyła a zdrowie okazało się najważniejsze, dlatego para niestety musiała zrezygnować z dalszej walki.

azja-express-hanna-lis-i-lukasz-jemiol_26967564

            Gra toczy się dalej a niezbędnym elementem dziewiątego odcinka było zdobycie immunitetu, który daje gwarancje i bezpieczeństwo w następnym odcinku, ale żeby zdobyć immunitet należy pokonać jeszcze długą drogę i wykonać zadania.

Pierwszym zadaniem było udanie się do lokalnej szkoły w Kambodży w której gwiazdy musiały nauczyć się parę słów w języku khmerskim i dopiero po dobrze zdanym egzaminie mogli wyruszyć w dalszą trasę. Zadanie nie było łatwe, ale trzeba było dać radę.

5819eed18c7e5_osize933x0q70h439ffd

Po wizycie w szkole czas na kolejne zadanie. Wykonanie zadania wymagało sprytu, techniki a także dużej wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Tylko trzy zwycięskie pary mogły wziąć udział w kolejnym zadaniu, które było zadaniem o amulet wart 5 tysięcy złotych.

Przed startem o amulet jedna  z par dostała utrudnienie, które na końcu okazało się bardzo przydatne. Pary mogły podróżować dowolnym środkiem transportu jaki tylko pojawił się na horyzoncie, ale niestety nie było ich za wiele co było dużym utrudnieniem dla zawodników.

5819eed7e0426_o,size,933x0,q,70,h,f46cd3.jpg

Wreszcie nadeszła ostatnia walka , ale najważniejsza bo o sam immunitet, który jest niezwykle ważnym elementem.  Jedna z par postanowiła, że nie będzie brała udziału w walce i poniosła konsekwencje tej decyzji. Tradycyjnie kto pierwszy ten lepszy a dziś były nimi Agnieszka i Marysia. I to właśnie one są bezpieczne w następnym odcinku.

Na dzisiaj to już wszystko a ja zapraszam za tydzień na kolejną relację z odcinka.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: