Azja Express #10 (RELACJA)

d9e70fc69d3930fab678e2124ee07a24

Za nami kolejny odcinek zmagań w Azja Express.  Kto opuścił program?

Tydzień temu mieliśmy okazję zobaczyć walkę o jakże cenny w programie immunitet, który wywalczyły tym razem Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska i to właśnie one były bezpieczne w dziesiątym odcinku.

988a404a-235d-450e-96aa-168ee8c5362f

Gra toczy się dalej. Kolejny wyścig pary rozpoczęły na plantacji drzew kauczukowych. Pierwsze zadanie wymagało od uczestników nie tylko pomysłowości ale także szybkości i precyzji. Wszystkie pary radziły sobie bardzo dobrze. Ważne było, aby jak najszybciej dostać się do punktu kontrolnego. Uczestnicy mieli za zadanie zebrać jak najwięcej kauczuku tak aby pojemnik z zawartością ważył 2 kg., a następnie znaleźć transport i dojechać do miejsca kontrolnego. Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, które w ostatnim odcinku złamały regulamin otrzymały karę w postaci jednego miejsca niżej w końcowym rankingu.

d3ee5f5ffa7149eb91882a570638-1000

Zwycięska ekipa mogła powalczyć o amulet wart dziesięć tysięcy złotych. Niestety zadanie nie należało do łatwych a uporczywy upał tylko pogarszał sytuacje. Jedna osoba z  pary musiała sterować wózkiem widłowym, natomiast druga osoba miała za zadanie ją kierować. W późniejszym etapie gwiazdy musiały zebrać puzzle i ułożyć z nich logo programu. Renata Kaczoruk i Weronika Budziło wygrały amulet i musiały przyznać jednej parze utrudnienie.

Panie zdecydowały, że utrudnienie otrzymają Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, którzy musieli nauczyć przechodniów piosenki po polsku, natomiast reszta uczestników mogła jechać w wyznaczone przez prowadzącą miejsce przez co zyskali dużo czasu. Po zakończeniu zadania uczestnicy mogli pójść tylko 30 min pieszo, aby znaleźć nocleg.

azja-express-odc-10_27144763

Czas na ostatnie zadanie. Uczestnicy jak najszybciej musieli dostać się do świątyni- to tam właśnie była meta ostatniego zadania. Tradycyjnie po drodze na pary czekały utrudnienia, które spowalniały jazdę. Gwiazdy musiały przenieść pająka a następnie go usmażyć i zjeść…Po wykonaniu zadania mogli ruszyć w dalszą trasę.

Z programem pożegnały się Renata i Weronika

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: