Relacja z koncertu Sylwii Grzeszczak w Częstochowie (RELACJA) 


Czas na kolejną relację z koncertu Sylwii Grzeszczak! Tym razem z Częstochowy. Zapraszam na krótki opis z tego muzycznego wydarzenia.


PREZENTUJE : ADAM 


Nasza ekipa była tym razem na koncercie Sylwii Grzeszczak w Częstochowie i było to również niesamowite doznanie. Już po 19.00 mogliśmy usłyszeć pierwszą piosenkę jaką było „All for you”. Utwór ten wykonany był w aranżacji pięknych świateł, które dodawały niezwykłego uroku całej piosence.

Na koncercie nie zabrakło nowych piosenek które możemy usłyszeć na najnowszej płycie artystki, która już od tygodnia jest w sprzedaży. Trzeba przyznać, że płyta jest naprawdę piękna. Można dostrzec tam nie tylko spokojne ballady ale również szybsze piosenki.


Koncert nie odbył by się bez starszych piosenek, które towarzyszą artystce od początku jej kariery mowa tu min. o takich piosenkach jak: „Małe rzeczy”, „Księżniczka”, Nowy Ty, Nowa Ja” czy też „Tamta dziewczyna”, która promuje nowy album.

Duże brawa należą się osobom odpowiedzialnym za wizualizację koncertu bo były one po prostu świetne. Koncert zakończył się gromkimi brawami a także autografami i wspólnymi zdjęciami.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: