Agent-Gwiazdy 2 #1 (RELACJA)

img_0336

Ruszył drugi sezon  kultowego programu Agent gwiazdy. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto musiał przełamać strach? Zapraszam na relację z pierwszego odcinka.

img_0337

Za nami pierwszy odcinek programu Agent Gwiazdy 2. Do bój o najwyższą stawkę stanęli:  Olga Frycz, Marek Włodarczyk, Alan Andersz, Piotr Kędzierski, Jarosław Kret, Odeta Moro, Tomasz Niecik, Jula, Mateusz Maga, Edyta Zając-Rzeźniczak, Joanna Jędrzejczyk, Daria Ładocha, Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski.

Na samym początku gwiazdy porzucone zostały na solnej pustyni w Selinas Grandes. Mając bagaże zostali zdani tylko na siebie. Wywołało to dość skrajne emocje. Gwiazdy musiały poczekać na prowadzącą, aby dostać dalsze wskazówki. 

agent-gwiazdy-2-uczestnicy_27507708.jpg

W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością prowadzenia samochodu. Jak to zwykle bywa, prowadząca program Kinga Rusin dała uczestnikom pewne ograniczenia a mianowicie kierowcy mieli związane oczy a reszta uczestników miała za zadanie ich nawigować tak, aby uzyskać określony cel. W tym zadaniu udział wzięła 6 uczestników. Udało się zgarnąć całą pulę czyli 8950 zł. 

120f4a1b6a25e19fa6fbad19f6ab.1000.jpg

To jednak nie koniec wrażeń na dzisiaj. Po pierwszym zadaniu nastąpił czas na pierwszy test – wiedzy o samych uczestnikach. Tomasz Niecik nie zrozumiał jednak pytania prowadzącej.  Ci, którzy nie udzielili poprawnej odpowiedzi zostali w solnej grocie na noc. Podczas wieczoru doszło do spięcia między Niecikiem a Alanem Anderszem. 

Kolejnego dnia, uczestników czekało kolejne zadanie. Musieli w ciężkich warunkach jechać na rowerze pod górę. Zadanie było niezwykłe stresujące i męczące fizycznie. Trzeba było bardzo dobrze współpracować by wspólnymi siłami osiągnąć cel. Najlepiej w tym zadaniu spisały się panie. 

W kolejnej części musieli oni ułożyć poprawnie władców Polski.  Za to zadanie grupa zyskała 4 tysiące złotych. 

Na koniec odcinka na uczestników czekał test. Z programem pożegnał się Michał Będźmirowski 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: