fotorcreated

Przedstawiamy wam kolejnych debiutantów. Kogo wyszukaliśmy tym razem?

PREZENTUJE  : EWA

Zapraszam na kolejny odcinek Debiutów Muzycznych. W dzisiejszym odcinku przedstawię Debiutantów z USA, Irlandii oraz Wielkiej Brytanii 🙂

Ansel Elgort

Ansel-Elgort-Family-Pictures-Girlfriend-Age-Height-Net-Worth.jpg

Do tej pory Ansel Elgort był znany jako aktor, grający m.in. w takich filmach jak „Niezgodna”, „Gwiazd naszych wina” czy „Carrie”. Jednak pasją Ansela jest również muzyka. Najpierw nagrywał utwory jako DJ pod pseudonimem Ansolo, od niedawna próbuje swych sił jako piosenkarz. Ma na swoim koncie dwa single, najnowszy „Thief” doczekał się klipu.

Una Healy

una-healy-660x400

Kolejną debiutantką jest znana z zespołu The Saturdays, Una Healy. Singiel        ” Stay My Love” nagrany w duecie z Samem Palladio, jest jednym z utworów znajdujących się na debiutanckim longplayu artystki zatytułowanym „The Waiting Game”, który miał swą premierę 10 lutego.

Plaitum

plaitum-contact-information

Ostatnimi dzisiaj debiutantami są Plaitum, brytyjski duet z Colchesteru. Tworzą go Abigail Dersiley oraz Matt Canham. Ich najnowszy singiel „Ovation” znajdzie się na debiutanckim albumie duetu „Constraint”, którego premiera zaplanowana jest na 7 kwietnia.

Reklamy