Agent-Gwiazdy 2 #2 (RELACJA)

img_0336

Za nami drugi odcinek Agenta w Argentynie! Co się działo? Kto musiał opuścić program?

img_0337

Tydzień temu mogliśmy zobaczy drugą edycję programu Agent gwiazdy. Nie obyło się od pierwszych kłótni czy też interesujących wyzwań. W drugim odcinku także nie zabrakło wrażeń.

img_0402

W zadaniu pierwszym uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Gwiazdy musiały przeciągać obręcz przez metalową rurę. Zadanie to wymagało niezwykłej siły a także współpracy dzięki której można było odnieść sukces. Każde dotknięcie rury powodowało uruchamianie się alarmu na kaskach grupy przeciwnej. Trzeba przyznać, że było to bardzo interesujące wyzwanie.

img_0400

To nie koniec wyzwań. W czasie gdy jedna grupa walczyła z metalową rurą druga ekipa miała za zadanie zdobyć opuszczony budynek, który ściśle pilnowany był przez paintbolowych strzelców, którzy nie widzieli ale mieli wyostrzony zmysł słuchu. Gdy na głowach drużyny rozległ się alarm tym strzelcom było łatwiej trafić w uczestnika. Było to niezwykłe zadanie. Czy agent mieszał pozostałym?

img_0401

Ostatnie zadanie przyprawiło uczestników dosłownie o zawrót głowy. Dwie osoby musiały rozpoznać po zapachu koszulki a także przyporządkować je do odpowiednich właścicieli. Zadanie to było warte aż 2600 zł.

img_0404

Ostatnim zadaniem była ucieczka przed rozpędzonym koniem. Zadanie trudne i wymagające dużej sprawności fizycznej. Udało się je jednak wykonać grupie.

Na koniec tradycyjnie już uczestnicy musieli rozwiązać test o agencie. Niestety ktoś musiał opuścić program a tym razem była to… Agnieszka Rylik

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: