Agent-GWIAZDY 2 #3 (RELACJA)

img_0336

Za nami trzeci już odcinek programu Agent gwiazdy 2. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto musiał przełamać strach? Zapraszam na relację z trzeciego odcinka.

120f4a1b6a25e19fa6fbad19f6ab-1000

Za nami kolejne zmagania i emocje. Tydzień temu z programem musiała się pożegnać Agnieszka Rylik, która najsłabiej rozwiązała test o agencie. Gra toczy się dalej a agent dalej będzie mieszał w wyzwaniach .


Trzeci odcinek agenta gwiazdy rozegrał się w malowniczej miejscowości Cobra Corral. To tam się rozgrywały kolejne zadania i szansa na zarobienie pieniędzy. W pierwszym zadaniu uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Zadaniem było zbudowanie solidnych tratw, a następnie przepłynięcie pontonami nurtem rzeki 12 km ciągnąc za sobą tratwy z własnym bagażem i pieniędzmi. Warunkiem uzyskania pieniędzy było dostarczenie wyłącznie suchych banknotów na metę co okazało się lada wyzwaniem, ponieważ tratwy musiały być zbudowane naprawdę solidnie.


W drugim zadaniu istotnym elementem było zaufanie. W tym zadaniu znowu gwiazdy zostały podzielone na dwie grupy na podstawie kwestionariusza o zaufaniu. Część uczestników musiała zawisnąć kilka metrów nad taflą wody, natomiast druga grupa musiała podpłynąć tratwą tak blisko, by umożliwić wiszącym skok do wyznaczonego okręgu. Sukcesem w tym zadaniu była dobra taktyka i odpowiednie zorganizowanie. Uczestnikom udało się wykonać zadanie i do wspólnej kasy dołożyli 9000 złotych

Na koniec tradycyjnie już uczestnicy musieli rozwiązać test o agencie. Niestety ktoś musiał opuścić program a tym razem była to… JULA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: