Agent GWIAZDY 2 #4 (RELACJA) 

Za nami kolejny już odcinek programu Agent gwiazdy 2. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto musiał przełamać strach? Zapraszam na relację z czwartego odcinka.


Tydzień temu test o agencie najsłabiej rozwiązała Jula i to właśnie ona musiała opuścić program. W odcinku 4 również nie zabrakło wrażeń i emocji. W grę wchodziły również konflikty między uczestnikami.


Czwarty odcinek programu miał miejsce na terenie argentyńskiej winnicy. W pierwszym zadaniu gwiazdy musiały wykazać się dobrą orientacją w terenie a także sprawnością fizyczną i bardzo dobrą spostrzegawczością. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, którzy za pomocą wskazówek musieli dostać się do wyznaczonego miejsca. Na ich drodze zostały ukryte pieniądze a także jokery, które są bardzo przydatne podczas rozwiązywania testu o agencie, oraz pierwszy w edycji immunitet, który jest biletem do następnego odcinka. Obie grupy pomimo ciężkich warunków dostali się na wyznaczoną przez Kingę Rusin metę.

Po ciężkim boju na uczestników programu czekał upragniony relaks. Wizyta w pięknym hotelu i wypoczynek przy basenie z pewnością doładował baterię na dalszą walkę. Podczas wypoczynku na specjalnej kolacji pojawił się gość, który był sporym zaskoczeniem.


Podczas wypoczynku Kinga Rusin wytypowała 4 osoby, które miały testować wina, oraz gotować pod okiem specjalistów. Wiedza ta przydała się w kolejnym zadaniu w którym gwiazdy musiały ugotować wykwintną kolację.

Na koniec tradycyjnie już uczestnicy musieli rozwiązać test o agencie. Niestety ktoś musiał opuścić program a tym razem był to Mateusz Maga

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: