fotorcreated

Zapraszam na kolejne już debiuty muzyczne. Kogo wyszukaliśmy dla was tym razem?

Zapraszam na kolejny odcinek Debiutów Muzycznych. Dzisiaj czas na Debiutantów z Wielkiej Brytanii, Australii a także Polski.

SARAH CLOSE


Sarah Close to młodziutka brytyjska wokalistka. Na początku artystka znana była z wykonywania coverów, które zamieszczała na YouTube. Trzeciego marca tego roku wydała swój pierwszy debiutancki singiel pt. „ Call Me Out” a jej płyta ma zostać wydana już na ponad miesiąc.

DUB FX


Dub FX czyli Benjamin Stanford to australijski artysta uliczny i muzyk. Piosenkarz charakteryzuje się tym, że wykorzystuje swój głos za pomocą loop station czyli wokal jest wtedy zapętlony i przetworzony. Wokalista w swojej twórczości korzysta z takich gatunków muzycznych jak: hip-hop, reggae, dubstep, drum and bass, grime. Do sieci trafił jego najnowszy utwór pt. „Thinking Clear”.

KAŚKA SOCHACKA


Kasia Sochacka to uczestniczka trzeciej edycji programu- „Mam Talent”. Artystka powróciła ze swoim najnowszym utworem pt. „Trochę Tu Pusto”. Pomimo wielu muzycznych propozycji wokalistka postanowiła pójść własną drogą a od ponad roku wraz ze swoim zespołem pracuje nad swoimi autorskimi piosenkami. Życzymy powodzenia i czekamy na więcej.

 

Na dzisiaj to już wszystko a ja zapraszam za tydzień na kolejne debiuty muzyczne.

 

 

Reklamy