Za nami kolejny już odcinek programu Agent gwiazdy 2. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto musiał przełamać strach? Zapraszam na relację z piątego odcinka.


Po niesamowitych przygodach, które mogliśmy zobaczyć w poprzednim odcinku uczestnicy zmienili miejsce pobytu. Tym razem zabawa zaczęła się nad Atlantykiem, gdzie musieli się wykazać różnymi zdolnościami.


Na uczestników programu czekała licytacja. Za dotychczas zgromadzone pieniądze gwiazdy miały okazje wylicytować przydatne dla siebie rzeczy. Na uczestników czekało również trudne zadanie. Musieli odpowiednio odmierzyć czas. Zadanie rozpoczęło się w latarni morskiej natomiast jego koniec zakończył się późną nocą na bezkresnych wydmach.


Na uczestników zadania czekało jeszcze jedne poważne zadanie. Gwiazdy musiały wykazać się niezwykłą precyzją i opanowaniem, ponieważ ostatnim zadaniem było ułożenie tangramu.

Na koniec tradycyjnie już uczestnicy musieli rozwiązać test o agencie. Niestety ktoś musiał opuścić program a tym razem był to Tomasz Niecik 

Reklamy