Agent GWIAZDY 2 #6 (RELACJA)

Za nami kolejny już odcinek programu Agent gwiazdy 2. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto musiał przełamać strach? Zapraszam na relację z szóstego odcinka.


Na bohaterów programu czekały tym razem trzy niesamowite konkurencje. We wspólnej puli mają już 23 550 zł.

Na samym początku uczestnicy musieli wziąć udział w grze miejskiej, w której głównym zadaniem było współpracowanie z lokalną społecznością. Było to zadanie, które wymagało nie tylko precyzji i sprytu ale również dużej otwartości i pomysłu. Uczestnicy musieli podzielić się na dwie grupy. Jedna grupa miała stać się rozpoznawalna a druga zaś musiała znaleźć rozpoznawalną osobę i zrobić jej zdjęcie. Na wykonanie zadanie było 40 minut. Czy agent postawił na swoim??


Dość trudnym wyzwaniem było zadanie w oceanie, gdzie każdy z uczestników musiał pokonać swój strach i lęk. Kinga Rusin poprosiła dwie osoby wytrzymałe psychicznie na bok a pozostała siódemka miała za zadanie płynąć na dwóch dmuchanych bananach a następnie każda osoba miała za zadanie przesiąść się na przeciwny banan w ten sposób, by nie upaść do wody. Pozostałe dwie osoby miały za zadanie wykonywać ćwiczenia zapisane na tablicy, dopóki ktoś nie wpadnie do wody. Zadanie zostało poprawnie wykonane.

Ostatnim zadaniem była gra w memory, która pozwoliła sprawdzić pamięć, oraz taktycznie umiejętności uczestników. Na obrazkach były fotografie uczestników. Należało znaleźć dwie takie same fotografie aby zdobyć punkt. Zadanie należało do przyjemnych i zostało wykonane pozytywnie.

Na koniec tradycyjnie już uczestnicy musieli rozwiązać test o agencie. Niestety ktoś musiał opuścić program a tym razem była to… JOANNA JĘDRZEJCZYK 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: