Za nami kolejny już odcinek programu Agent gwiazdy 2. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto musiał przełamać strach? Zapraszam na relację z siódmego odcinka.Tydzień temu z programu opadła Joanna Jędrzejczyk. Gwiazdy po raz kolejny stoczyły bój pokonując nie łatwe zadania. Czy agent tym razem mieszał?
Siódmy już odcinek agenta rozegrał się w Buenos Aires. Pierwszym zadaniem było dość specyficzne. Wymagało ono od uczestników znajomości geografii a także dobrego refleksu. Liczyła się również szybkość i decyzyjność. Gwiazdy musiały wybrać się w podróż metrem i prawidłowo określić odległości pomiędzy wybranymi miastami Argentyny. Zadanie to nie było łatwe i wywołało wśród uczestników wiele emocji.


W drugim zadaniu uczestnicy byli skuci w kręgu łańcuchem. Mieli za zadanie zdecydować czy zarabiają pieniądze dla siebie czy też grają na własne konto zdobywając immunitet. Każdy z uczestników stanął przed wyborem decydując się na klucz bądź immunitet. Wybranie klucza równało się z uwolnieniem z kręgu i udanie się na kolację z Kingą Rusin a także spędzenie nocy w luksusowym hotelu. Wybór immunitetu świadczył o zaprzepaszczeniu wygranej i spędzeniu nocy w garbarni.


W ostatnim zadaniu uczestnicy spróbowali swoich sił w paintballu, gdzie jeden z uczestników był strzelcem polującym na resztę grupy. Stawką w grze nie były tylko pieniądze, ale także immunitet.

Na koniec tradycyjnie już uczestnicy musieli rozwiązać test o agencie. Niestety ktoś musiał opuścić program a tym razem była to OLGA FRYCZ!

Reklamy