fotorcreated

Zapraszam na kolejne już debiuty muzyczne. Kogo wyszukaliśmy dla was tym razem? Zapraszam na krótką relację.

Zapraszam na kolejny odcinek Debiutów Muzycznych. Dzisiaj czas na Debiutantów z Nowego Jorku, Wielkiej Brytanii i Polski.

NANDI ROSE PLUNKET


Nandi Rose Plunket to młoda wokalistka pochodząca z Nowego Jorku. Tworzy i komponuje pod nazwą Half Waif. Jej twórczość jest niezwykle osobista i poruszająca. Wszystko za sprawą nieco trudnego dzieciństwa. Wokalistka na swoim koncie posiada już dwa albumy studyjne i dwie EP. Artystka zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. „Frost Burn”. Zapraszamy do posłuchania utworu i zapoznania się z tą wokalistką.

DANNY ROBERT WORSNOP


Danny Robert Worsnop to mlody brytyjski wokalista, muzyk i autor piosenek. Znany jest przede wszystkim jako rockowy wokalista. Artysta prowadzi również swoją solową karierę a w 2017 roku wydał swój debiutancki album. Wokalista zaprezentował swój najnowszy utwór pt. „High”.

KARI AMIRIAN


Kari Amirian to młoda, polska wokalistka urodzona w Świnoujściu. Artystka zajmuje się przede wszystkim muzyką alternatywną. W 2013 roku Kari Amirian została nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii Debiut Roku. Trzeba przyznać, że artystka jest godna uwagi. Dzisiaj prezentujemy Wam utwór pt. „Stronghold”

[url]https://www.youtube.com/watch?v=bIO-C653V5Y[/url]

 

 

 

Na dzisiaj to już wszystko a ja zapraszam za tydzień na kolejne debiuty muzyczne.

 

 

Reklamy