Za nami kolejny już odcinek programu Agent gwiazdy 2. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto musiał przełamać strach? Zapraszam na relację z ósmego odcinka.


W grze pozostało już tylko siedmioro uczestników. Gra staje się coraz bardziej zacięta i każdy z uczestników już czuje powagę rywalizacji. W dzisiejszym odcinku gwiazdy zostały podzielone na dwie grupy i musiały odnaleźć groby argentyńskich bohaterów, a następne ze zebranych informacji uczestnicy musieli dotrzeć na spotkanie z Kingą . Groby bohaterów rozmieszczone były w różny miejscach dlatego uczestnicy już na starcie otrzymali pieniądze, które pomogły im poruszać się po mieście.

Uczestnicy stanęli również przed szansą spotkania twarzą w twarz z agentem. Wystarczyło odpowiedzieć dobrze na pytania, aby dotrzeć na piętro w którym znajdował się agent.

W ostatnim wyzwaniu część uczestników udało się na kolację , natomiast pozostała część musiała spalić tyle kalorii ile zjedli ich koledzy.

Na koniec tradycyjnie już uczestnicy musieli rozwiązać test o agencie. Niestety ktoś musiał opuścić program a tym razem była to…  EDYTA RZEŹNICZAK

Reklamy