Debiuty Muzyczne #62

Zapraszam na kolejne już debiuty muzyczne.  Kogo wyszukaliśmy dla was tym razem?

Zapraszam na kolejny odcinek Debiutów Muzycznych. Dzisiaj czas na Debiutantów ze Stanów Zjednoczonych, Polski oraz Kanady.

FLEURIE

Pierwsza propozycja na dzisiaj pochodzi prosto ze Stanów Zjednoczonych. Mowa o młodej i bardzo utalentowanej wokalistce Fleurie. Artystka pisze i komponuje muzykę od jedenastego roku życia. Jej pseudonim artystyczny zaczerpnęła z języka francuskiego co oznacza „rozkwitać”. Pierwszy materiał muzyczny wokalistka wydała w 2013 roku. Od tego czasu można usłyszeć jej muzyczne projekty. Po przeprowadzce artystka dalej komponuje i pisze teksty. Fleurie zaprezentowała swoją najnowszą piosenkę pt. Hurricane”.

ARTUR STRĄCZEK

Druga propozycja na dziś pochodzi z naszego rodzimego podwórka czyli z Polski. Artur Strączek to nowa postać na polskim rynku muzycznym. Swoją działalność muzyczną rozpoczął już dawno wrzucając swoje piosenki autorskie a także  covery do serwisu YouTube. W 2014 roku wystąpił na festiwalu Young Stars Festiwal co umożliwiło mu zaprezentowanie siebie i swojego talentu. W 2016 roku artysta rozpoczął pracę nad swoją debiutancką płytą. Dziś prezentujemy Wam najnowszy utwór wokalisty pt, „Ty i ja”.

WAYFLOE

Ostatnia propozycja na dzisiaj pochodzi z Montrealu. Artystka postanowiła współpracować z z Dylanem Aidenem i Alexem Farwayem. Jest to niezwykle energetyczna mieszanka talentu urody i pasji. Wayfloe to artystka szczególna i  nietuzinkowa. Obdarzona jest niezwykłym głosem i osobowością. Prezentujemy Wam najnowszy utwór wokalistki pt. „ Feel Again”.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: