Debiuty Muzyczne #127

Kolejni debiutanci wyruszyli na start! Sprawdźcie sami!

Kolejny tydzień za nami. Czas więc zaprezentować Wam trzech młodych i utalentowanych artystów.

Madeleen - Na raz

Pierwszą debiutantką na dzisiaj jest młoda i utalentowana Magdalena Baryła, która kryje się pod pseudonimem Madeleen. Artystka zaprezentowała swój debiutancki utwór pt. Na raz. Jest to przebojowy kawałek na długo zapadający w pamięci .  Na uwagę zasługuje mocny głos wokalistki, który jest ogromnym atutem. Oprócz melodyjnego i przyjemnego dla ucha śpiewu, w utworze znajdziemy wiele momentów w których Madeleen pokazuje swoje ostre, zadziorne pazury. Energia i porywistość przeplata się tu z emocjami płynącymi z wyśpiewywanych słów.

Znalezione obrazy dla zapytania Ewa Urban ludzka rzecz

Ewa Urban na swoim koncie ma współpracę z m.in Kate Ryan, Sylwią Grzeszczak, Dodą, Robertem Janowskim i orkiestrą Zygmunta Kukli Kukla Band. W 2012 roku wzięła udział w telewizyjnym show TVP „Bitwa na głosy” w drużynie Męża. Ostatnio była jedna z jirorek w programie all together now w telewizji Polsat. Artystka właśnie pracuję nad swoim debiutanckim albumem który ukaże się w 2019 roku. Właśnie ukazał się singiel pt. Ludzka rzecz, który jest bez watpienia bardzo ciekawym utworem.

Znalezione obrazy dla zapytania ewa szlachcic hola hola

Ewa Szlachcic to młoda i utalentowana artystka. Publiczności dała się poznać w pierwszej edycji programu Voice of Poland gdzie dotarła do odcinków na żywo. Poza udziałem w muzycznym show, Szlachcic jest nauczyciela śpiewu. Właśnie ukazał się jej singiel pt. Hola Hola wraz z teledyskiem.

Na dzisiaj to już wszystko a ja zapraszam za tydzień na kolejną dawkę debiutów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s