Debiuty Muzyczne #139

Debiutanci ruszyli na start! Zobacz kolejnych obiecujących młodych artystów!

Jak co czwartek prezentujemy Wam kolejnych młodych i obiecujących artystów. Zobacz poprzedni odcinek: Debiuty Muzyczne #138

Dominika Komiago to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat od muzycznych lekcji u trenerów wokalnych. Potwierdzenie dla swojego talentu znalazła u trenera, który pracował m.in. z samym Michaelem Jacksonem – Joshua Alamu. To on pozytywnie zmotywował ją do pracy nad swoim materiałem muzycznym z najlepszymi muzykami w Polsce i zagranicą.
Dominika może być również kojarzona z panelu jurorskiego ubiegłorocznego show Polsatu „Śpiewajmy razem”. Artystka właśnie wydała nowy singiel zatytułowany „Ucieknijmy Razem”.

Julia Leśniewska to niezwykle utalentowana wokalistka o aksamitnym głosie i wielkiej muzykalności. Ma dziewiętnaście lat, a zaczęła śpiewać po trzecich urodzinach. Od tamtego czasu wystąpiła podczas niezliczonej ilości imprez, a także w wielu festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jest laureatką festiwali m. in. w Koninie, Suwałkach, Gdyni, Strzelinie, Szczecinku. Utwór „Chwila” to Nagroda Specjalna warsztatów, które odbywają się w ramach Wakacji Artystycznych.

Mihaela Fileva to bułgarska wokalistka. W 2011 roku wzięła udział w muzycznym talent-show „X Factor”. Na swoim koncie ma współpracę z innymi gwiazdami bułgarskiej sceny muzycznej m.in z Mihaelą Marinovą, która napisała jej tekst do debiutanckiego singla.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s