Debiuty Muzyczne #174

Debiutanci ponownie na start!

Jak co czwartek, prezentujemy Wam młodych i obiecujących debiutantów. Sprawdź poprzedni odcinek:Debiuty Muzyczne #173

Znalezione obrazy dla zapytania Dominika Sojda

Dominika Sojda to młoda wokalistka i gitarzystka, która muzyką interesuje się od dziecka. Muzyka towarzyszyła jej na każdym kroku – od śpiewu w chórze, poprzez publikowanie coverów na portalu YouTube, aż do zwycięstwa w Festiwalu Scyzoryki 2013 w kategorii Soliści oraz w 2015, kiedy to została finalistką Talentu Świętokrzyskiego. Jest fanką współczesnej muzyki rozrywkowej, ma bardzo różnorodne inklinacje muzyczne, a jej ulubione wokalistki to Birdy, Adele i Amy Winehouse. Wszystko zmieniło się, gdy wokalistka spotkała na swojej muzycznej drodze Karola Serka i Pawła Szcześniaka. Wspólnie stworzyli projekt, w którym zaczęli komponować utwory i dzielić się nimi w lokalnym środowisku, wzbudzając duże zainteresowanie. Działania nabrały rozpędu za sprawą singla „Już wiem że Ty”, który miał premierę w czerwcu 2016. Artystka zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. Be real

Znalezione obrazy dla zapytania Aga Dyk 2019

Aga Dyk to to wokalistka, autorka tekstów, aktorka scen muzycznych. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w konkursach muzycznych. W 2004 roku wygrała program Szansa na Sukces z udziałem zespołu Brathanki. 5 lat później zespół zaprosił ją do współpracy i tak została ich wokalistką. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa a sam zespół wrócił na szczyt. Wydali trzy albumy studyjne a także zagrali wiele koncertów w kraju i zagranicą. Artystka parę dni temu zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. S.O.S.

Znalezione obrazy dla zapytania KLAUDIA STOLARSKA - Tuż Po Zmierzchu

Klaudia Stolarska jest młodą debiutantką i twarzą niezależnej, popowej wytwórni Liker$ Music. Nie wstydzi się hipnotyzować swoim pięknym głosem pomimo tego, że jest zwykłą, wesołą dziewczyną. Ma na swoim koncie wiele sukcesów w konkursach wokalnych, a jej głos doceniło wiele autorytetów ze świata muzyki na czele z Grzegorzem Hyżym, Ewą Farną i Katarzyną Litwin. Przygoda Klaudii rozpoczęła się niespodziewanie, gdy producenci muzyczni Karol Serek i Paweł Wawrzeńczyk dostrzegli przypadkowo jeden z coverów który zamieściła w internecie. Obecnie pracują oni nad piosenkami, które z założenia mają być utrzymane w różnej stylistyce i ukazywać się cyklicznie dostarczając na bieżąco słuchaczom rozrywki wysokiej jakości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s