Debiuty Muzyczne #240

dnia

Czas poznać kolejnych debiutantów!

Czas posłuchać nowych i obiecujących artystów na rynku muzycznym!

Julia Sereda to młoda wokalistka a także medalistka w  Teakwondo Olimpijskim. Artystka właśnie zaprezentowała światu swój drugi singiel zatytułowany Nie wiem jak.

Jendrik Sigwart to młody i bardzo zdolny artysta pochodzący z Niemiec. Muzyk dorastał w Hamburg-Volksdorf i ma czworo rodzeństwa. Jako nastolatek uczył się gry na fortepianie i skrzypcach, przez cztery lata studiował musicale w Instytucie Muzycznym Uniwersytetu w Osnabrück . Podczas studiów występował w różnych musicalach, m.in. My Fair Lady , Hairspray i Peter Pan. Sigwart pisze także własne piosenki, które m.in. opublikowane w serwisie YouTube . Ukulele jest szczególnie ważne w jego muzyce. W grudniu 2020 r. Zaprezentował trzy jego piosenki na koncercie charytatywnym dla mieszkańców Morii. W wyniku preselekcji muzyk będzie reprezentował swój Konkursie Piosenki Eurowizji.

SMÜGY to tajemniczy eklektyczny duet, który melancholię i ironię uplata w nowoczesne i rytmiczne ramy elektroniki. Gosia i Hubert tworzą świat w którym się wzruszysz. uśmiechniesz, zapłaczesz, wytrzepiesz cukier spomiędzy palców i popijesz to cytrynówką.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s