Debiuty Muzyczne #266

dnia

Debiutanci na start!

Czas pokazać Wam kolejnych młodych i utalentowanych artystów!

Magda Ruta to młoda, bardzo wyrazista osobowość na warszawskiej scenie muzycznej. Muzyczna wizja bezpretensjonalnie łączy się z jej pasja do obrazu i fotografowania. Artystka właśnie pokazała swój kolejny singiel. Singiel Świateł mruganie to kolejna odsłona twórczości młodej wokalistki. Utwór powstał we współpracy z Tomkiem „Serkiem” Krawczykiem, znanym ze współpracy m.in. z Melą Koteluk, Kayah, Urszulą Dudziak czy Mirą Kubasińską. Świateł mruganie jest wypadkową dwóch wrażliwości, które choć różne, harmonijnie współgrają ze sobą.    

Raf Skowroński to wokalista, autor tekstów, kompozytor, a także absolwent londyńskiej uczelni Middlesex University, na której ukończył kierunek Popular Music. Wcześniej był związany z formacją JÓGA, która wykonywała muzykę alternatywną i elektroniczno-folkową. Na rynku pojawił się właśnie jego singiel Miło Cię Poznać.

Dominika Komiago to 26-letnia wokalistka i ex-jurorka programu „Śpiewajmy razem All together now”, która poza egzotyczną urodą kryje w sobie potężny głos i niezaprzeczalną charyzmę. Po krótkiej przerwie w muzycznej działalności wraca z nową energią i singlem, który może stać się wakacyjnym hitem! Dziś w sieci pojawiła się najnowsza piosenka zatytułowana Chwile.

Jak sama mówi :

Ta piosenka jest mi bardzo bliska, bo odkrywam w niej prawdę o sobie, przyznając się do słabości i niepowodzeń, z którymi musiałam się zmierzyć w ostatnich latach. Dzisiaj wiem już, że trudne sytuacje są lekcją, z której mogę czerpać siłę, by móc w pełni cieszyć się tym, co jest tu i teraz, a moim codziennym hasłem jest Carpe Diem!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s